ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

REGIOSTARS 2023 zná své finalisty!

Prestižní soutěž, která probíhá 16. rokem, zná své finalisty, kteří se utkají o vítězství. Evropská komise vybrala z rekordních 228 přihlášených projektů celkem 30 finalistů, mezi nimiž jsou také 4 zástupci z České republiky! 

Soutěž je evropskou značkou excelence pro projekty spolufinancované z fondů EU. Mezi nejlepší projekty Evropy patří i projekt podpořený z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání - Modulární platforma pro autonomní podvozky specializovaných elektrovozidel pro dopravu nákladu a zařízení (ANTeTUL), který realizovala Technická univerzita v Liberci. Samořiditelná plošina, která umí přepravovat náklad v obtížných podmínkách a díky vlastnímu myšlení se dokáže vyhýbat překážkám, uspěla v kategorii „A Connected Europe“ a o cenu REGIOSTARS 2023 se s ní uchází další 4 mezinárodní projekty. Více o projektu v článku na T-UNI.

Finalisté se utkají o vítězství během EURegionsWeek v Bruselu. Vítězové budou slavnostně vyhlášeni 16. listopadu tentokrát v Ostravě během konference INFORM EU.

Zvolte si i Vy svého favorita v rámci Ceny veřejnosti – hlasujte online od 14. září - ZDE.

Další kroky a harmonogram soutěže REGIOSTARS 2023 k dispozici na portálech DotaceEU.cz nebo REGIOSTARSAWARDS.EU.