ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poslední zastávkou úspěšné putovní výstavy OP VVV s názvem Podpořené projekty pro skvělou budoucnost Česka jsou Karlovy Vary

Praha, 1. září 2021 – Poslední možnost prohlédnout si Putovní výstavu Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání s tématikou podpořených projektů pro skvělou budoucnost Česka mají zájemci v Karlových Varech.

Řídicí orgán OP VVV prostřednictvím putovní výstavy od 31. května do 27. září představuje výběr podpořených projektů v rámci venkovních expozic postupně v Opavě, Pardubicích, Ústí nad Labem a Karlových Varech.

Panely výstavy, které jsou veřejně přístupné, zobrazují poutavou formou fotografie a informace například o projektech jako jsou Doktorandská škola archeologie, Centrum pro cílenou syntézu a aplikace perspektivních materiálů, či o projektech určených na podporu regionálního vzdělávání. Karlovarský kraj je zastoupen projektem místního akčního plánu Dobrovolného svazku obcí Mariánskolázeňsko, který se zaměřuje na usnadnění přechodu dětí z mateřských do základních škol. Dále je zde představen projekt Implementace Krajského akčního plánu 1 Karlovarského kraje či Zkvalitnění školního prostředí a spolupráce se zaměstnavateli na ISŠ Cheb Integrované střední školy Cheb.

Řídicí orgán OP VVV zve zájemce v těchto termínech a lokalitách:

·        Opava – Smetanovy sady, 31. 5. - 27. 6. 2021

·        Pardubice – Třída Míru u sochy Jana Kašpara, 28. 6. - 25. 7. 2021

·        Ústí nad Labem – Lidické náměstí, 26. 7. - 30. 8. 2021

·        Karlovy Vary – Smetanovy sady, 31. 8. - 27. 9. 2021

 

Putovní výstava je součástí kampaně OP VVV s podtitulem Podpořené projekty pro skvělou budoucnost Česka, která prostřednictvím 14 videí představuje 14 projektů ze všech krajů ČR, od regionálního školství až po excelentní výzkum a vývoj. Videa a informace o vybraných projektech v krajích ČR jsou k dispozici na nově spuštěné mikrostránce: ProjektyProBudoucnost.msmt.cz.

Kontaktní údaje

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy   
Sekce mezinárodních vztahů, EU a ESIF

Kontaktní adresa:
Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9
Doručovací adresa:
Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1

 

Internetové stránky:

https://opvvv.msmt.cz/

www.msmt.cz

E-mail: opvvv@msmt.cz

Facebookový profil:

https://www.facebook.com/opvvv/