ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Putovní výstava fotografií OP VVV mění své místo, tentokrát je k vidění v Brně

Praha, 22. srpna 2018 – Dalším místem po Praze, Českých Budějovicích a Plzni, kde jsou vystaveny fotografie projektů podpořených z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), je Malinovského náměstí v Brně.

Fotografie deseti projektů podpořených z OP VVV jsou od 18. května do 22. října 2018 postupně prezentovány v rámci venkovních expozic v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Brně a Ostravě.

Škála projektů, které získaly evropské dotace, je opravdu široká, protože OP VVV podporuje regionální školství, vysoké školy i výzkum a vývoj. Pro výstavu jsme vybrali projekty mateřských, základních a vysokých škol, které reprezentují všechny tyto oblasti. Pokud budete náměstím procházet, doufáme, že vás naše výstava zaujme,“ řekl Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů MŠMT.

Fotografie projektů přibližují například, jak vypadá podpora předškolního vzdělávání, podpora žáků ohrožených školním neúspěchem nebo matematický a čtenářský klub. Další snímky zachycují vědecké projekty, které se zabývají obnovitelnými zdroji, patogeny, nanotechnologiemi nebo robotikou. Každou sadu fotografií zároveň doprovází text, který poskytuje základní informace o daném projektu.


Kde a kdy si výstavu ještě můžete prohlédnout

Brno, Malinovského náměstí

21. 8. – 20. 9. 2018

Ostrava, Husovy sady

21. 9. – 22. 10. 2018

 

Kontaktní údaje

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Sekce operačních programů

Kontaktní adresa:
Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9
Doručovací adresa:
Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1

Internetové stránky:
opvvv.msmt.cz

www.msmt.cz  

E-mail: opvvv@msmt.cz

Facebookový profil:
https://www.facebook.com/opvvv/