ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

OP VVV spustí nový web

Praha, 28. května 2018 – Již tento pátek 1. června se spustí nové webové stránky Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Nabídnou moderní odlehčený design, přehlednější informace i responzivitu webu.

 

 

 

 

 

Zcela nový web OP VVV bude uživatelsky přívětivý a poskytne přehledně uspořádané informace. Oproti původním stránkám, které má OP VVV v rámci webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), se kompletně změní struktura i design. Velkým přínosem bude především přehlednější zveřejňování výzev, kdy u každé výzvy naleznete na jednom místě veškeré dokumenty, které s ní souvisejí (např. přílohy výzvy, pravidla pro žadatele a příjemce, ale také prezentace k výzvě či informační leták). U běžících výzev se také v informačním boxu ihned dozvíte, kolik dnů zbývá na podání žádosti. Nejzajímavější aktuality budou rotovat v úvodním karuselu na homepage.

Zároveň bude nový web OP VVV postavený na responzivním designu, a tak si vše důležité budete moci pohodlně přečíst i na vašich tabletech nebo mobilních telefonech. „Věřím, že nový web OP VVV usnadní práci při vyhledávání informací nejen našim žadatelům a příjemcům,“ říká Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů MŠMT. Nové webové stránky naleznete po jejich spuštění na adrese opvvv.msmt.cz.

 

Hlavní změny na novém webu OP VVV

→ zcela nový design a responzivita webu

→ přehlednější informace ke všem zveřejněným výzvám

→ nejzajímavější aktuality v úvodním karuselu

 

Kontaktní údaje

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy    
Sekce operačních programů     

Kontaktní adresa:
Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, Praha 9
Doručovací adresa:
Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1

Internetové stránky:
opvvv.msmt.cz

www.msmt.cz  

E-mail: opvvv@msmt.cz

Facebookový profil:
https://www.facebook.com/opvvv/