ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017

Akademie věd České republiky již třetím rokem pořádá největší populárně naučnou akci svého druhu v České republice – Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017. Na ploše více než 4000 m2 na návštěvníky čekají interaktivní expozice špičkových pracovišť Akademie věd ČR, science center, univerzit a dalších institucí, které se zabývají vědou ve všech jejích podobách.

Akademie věd České republiky již třetím rokem pořádá největší populárně naučnou akci svého druhu v České republice – Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017. Na ploše více než 4000 m2 na návštěvníky čekají interaktivní expozice špičkových pracovišť Akademie věd ČR, science center, univerzit a dalších institucí, které se zabývají vědou ve všech jejích podobách. Veletrh vědy představuje bezpočet novinek a zajímavostí ze světa přírodních, technických, humanitních i společenských oborů. Využití vědeckých výsledků v praxi na Veletrhu vědy prezentují komerční firmy, které svým nadšením pro rozvoj a inovace přinášejí vědu do každodenního života.

Veletrh vědy nezapomíná ani na doprovodný program. V průběhu tří výstavních dní je možné poslechnout si přednášky významných odborníků, debatovat s nimi, nebo se naučit novým znalostem a dovednostem na jejich workshopech.

Pro koho je Veletrh vědy určený?

Pro všechny zájemce o vědu, kteří se chtějí dozvědět něco nového a setkat se se špičkovými odborníky z Akademie věd České republiky a dalších institucí či firem. Ať už jste student, pedagog, rodina s dětmi nebo zástupce komerční sféry, hledající nové kontakty, na veletrhu si vždy najdete ta „svá“ témata.

V roce 2016 Veletrh vědy navštívilo více než 14 tisíc lidí, pozornost mu věnovala také média – Česká televize, Český rozhlas a další. Vstup na veletrh je pro všechny zdarma (včetně doprovodného programu).

Na jaké novinky se můžete těšit v roce 2017?

Karierní zóna – prostor pro setkávání studentů, absolventů a dalších zájemců o práci v české i zahraniční vědě s firmami a pracovišti Akademie věd ČR.

Zóna pro učitele – prostor pro pedagogy základních, středních i vysokých škol, kteří si budou moci prohlédnout nové výukové materiály vytvořené Akademií věd ČR, vyměňovat si své zkušenosti a poslechnout si zajímavé prezentace.

Panelové diskuze – po úspěchu přednáškového programu z minulých let jsme se rozhodli program rozšířit o tzv. panelové diskuze, rozhovory několika odborníků na zajímavá a aktuální vědecká témata.

Multimediální přednášky – nově se můžete těšit také na přednášky v atraktivním multimediálním prostředí.

 

Kontakt:

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Vinická
vinicka@ssc.cas.cz
tel.: +420 221 403 852
mob.: +420 733 690 638
www.veletrhvedy.cz